סטודיו לעיצוב גרפי, מיתוג והפקות דפוס

סטודיו עיצובית מהוותיקים והמקצועיים בארץ פועל מעל ל-20 שנה, בניהולה של טל ומושר, אנו מתמחים במיתוג, עיצוב, מתן פתרונות חזותיים והפקות דפוס מתקדמות. הסטודיו ממוקם ברחובות ונותן שרותים לחברות ומוסדות בכל רחבי הארץ.

במשך השנים התמקצענו בהבאה לדפוס, בהתאמת עבודות דפוס לסוגי נייר ובניצול שטח הדפסה, גימורים שונים, למינציות, יו.וי סלקטיבי, שטנצים, הטבעות והבלטות. מאז אנו מעצבים ומפיקים מוצרי פרסום, פרוספקטים, קטלוגים, פולדרים, פוסטרים, ספרים ומוצרי קד"מ.

עבודות העיצוב הגרפי התרחבו וכללו גם עבודות לתחום האינטרנט, הסטודיו מעצב אתרים, ביניהם אתרי תדמית ואתרי מכירה.

בין השאר, ניתן למצוא את חותם העיצוב הגרפי של הסטודיו בחברות: מגן דוד אדום, המשביר לחקלאי, אל אופ, יו בנק, אורסנס, אלסק, סיון ביוטק, מדוק, ועוד.

חברות חדשות המצטרפות אלינו יהנו ממוצר כולל לכל מערך הפרסום שלהן: מיתוג כולל תדמית, עיצוב גרפי, הפקות דפוס, ובניית אתר אינטרנט. באפשרותנו היכולת להבין, לתכנן ולעצב את המוצרים העסקיים שלכם נאמנה. להעביר מסר חד וברור לקהל היעד הרלוונטי.

אם בא לכם לשנות, לגוון או להתרענן, פנו אלינו נשמח לעמוד לרשותכם...

עלינו

גיל ומושר- כלבוייניק...

מייסד ובן זוג ראשי ב״עיצובית״. מעל 25 שנה של נסיון בהוצאה לפועל של החלומות. איש הביצוע והקישור של העסק. לכל שאלה מנהלית, טכנית, קביעה, סגירה, תוכלו לפנות ויעזור בשמחה. אין הפקה שלא טיפל בה, הוצאה לפועל של כל רעיון דמיון פורה או הזיה של לקוח באיכות הטובה ביותר ובזמנים שלפעמים כמעט בלתי אפשריים לביצוע.

טל ומושר- מעצבת ראשית ו...

מייסדת ומעצבת ראשית ב״עיצובית״. מעל 25 שנה של ניסיון בעיצוב גרפי הפקות דפוס והפקות גרפיות לכלל המדיה, מיתוג כולל (מלוגו ועד עיצוב תדמית), עיצוב של כל חומרי הדפוס בגמורים שונים, כולל עיצוב לתערוכות, עיצוב ספרים, עיצוב אתרים, באנרים, פרסום אינטרנטי וכל העולה בדמיונכם, בעלת דמיון פורה והבנת רצונו של הלקוח.

גיל ומושר ״אני פה בגלל אישתי...״

טל ומושר מעצבת ראשית

 

תיק עבודות

 
 

בין לקוחותינו

תהיו בקשר

נשמח לשמוע מכם ולתרום ליצירה

תוכלו להשיג אותנו בטלפון

08-9363296

בדוא״ל gil@itsuvit.co.il

חיים אורבך 23, רחובות

whatsapp.png
facebook.png

או מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם